Zaznacz stronę

Cha-Cha to materac, który spełni wymagania osób, które poszukują materaca sprężynowego o średniej klasie twardości. Charakteryzuje go wysoka elastyczność punktowa z racji na jego kieszeniową budowę. Nie wywołuje efektu falowania, co docenią śpiące na nim pary. Nawet jeśli różnica wagi jest pomiędzy nimi duża to materac się nie zapada. Co różni go od innych materacy dostępnych na rynku?

Prócz pianki i sprężyn kieszeniowych, po obu stronach zastosowano matę filcową, która zwiększa twardość materaca. Kręgosłup zyskuje doskonałe wsparcie, nawet w przypadku osób o większej wadze. Mata ta została wykorzystana po obu stronach materaca, dzięki czemu zachowa on swoje kształty przez wiele lat, bez względu na której stronie będziemy spali.

Mało tego, zaleca się przewracanie materaca na drugą stronę co jakiś czas, aby wydłużyć jego żywotność. Materac ten posiada dodatkowo wygodne uchwyty, które ułatwiają jego obracanie i przenoszenie. Jest on także nacięty w strategicznych miejscach tak, aby zapewnić jego optymalną wentylację. Dzięki temu zabiegowi w środku materaca nie gromadzą się drobnoustroje szkodliwe dla naszego zdrowia. Przekłada się to na odpowiednią higienę snu. Materac idealnie nadaje się dla osób z alergiami i seniorów.

Konstrukcja materaca jest na bazie sprężyn kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnej materiałowej „kieszonce”, dzięki czemu może funkcjonować niezależnie, co oznacza, że materac pracuje tylko w miejscu nacisku.

Materac został podzielony na 7 zróżnicowanych stref twardości, co gwarantuje wysoką elastyczność punktową. Przez to dopasowuje się do sylwetki ciała, zapewniając idealne podparcie dla kręgosłupa podczas odpoczynku. Każda sprężynka reaguje osobno, w związku z tym partnerzy nie odczuwają swoich zmian pozycji w czasie snu. Po obu stronach wkładu znajduje się innowacyjna pianka Velvet Touch, która charakteryzuje się wysoką sprężystością i optymalną twardością.

Materac jest dostępny w pokrowcu Tencel lub Italiano.

Pokrowiec Italiano – puszysty i lekki pokrowiec o przyjemnej w dotyku fakturze; wykończony wysokiej jakości wiskozą. Dzięki strefowemu designowi zyskuje nietypowy, trójwymiarowy wygląd. Pokrowiec posiada uchwyty, które ułatwiają odwrócenie go na drugą stronę; jest zdejmowalny i pralny w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Pokrowiec Tencel – pokrowiec naturalny i antyalergiczny, który wykonano z nowoczesnych włókien wiskozowych, które nie wywołują podrażnień i w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii i mikroorganizmów. Doskonale kontroluje poziom wilgotności materaca i absorbuje ją bezpośrednio z ciała użytkownika. Pralny w temperaturze do 60°C.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.hilding.pl

Opracowane przez zdrowykregoslup.pl