Zaznacz stronę

Wyobraź sobie idealne łóżko do spania. Zapewne nie myślisz o jego wyglądzie, ale o komforcie snu. To dobrze, ponieważ to właśnie dobry materac jest istotą tego, jak sypiasz i czy twój sen jest zdrowy oraz regenerujący. Teraz pomyśl o idealnym materacu. Jest miękki, plastyczny i wspiera całe twoje ciało? Znamy taki, który potrafi o wiele więcej: materac lateksowy precyzyjnie dopasowuje się do sylwetki, jest antyalergiczny, nie gromadzi kurzu ani roztoczy, a dzięki swej porowatej powierzchni doskonale przepuszcza powietrze i odprowadza wilgoć. To maksymalna higiena i koniec z nadmiernym poceniem się w nocy! Poznaj materac lateksowy Janpol i dowiedz się, dlaczego jest najlepszy.

Materac lateksowy – jakie ma zalety i wady?

Materace lateksowe są innowacją na rynku. Szybko stały się hitem, ponieważ dzięki wysokiej sprężystości, nieporównywalnej z innymi materacami, zapewniają doskonały i przede wszystkim zdrowy wypoczynek. Materac lateksowy należy do bardzo plastycznych materacy, a poziom komfortu snu jest tu bardzo wysoki. Lateksowy materac jest jak druga skóra – czule otuli twoje ciało podczas snu, generując jednocześnie wiele punktów podparcia i w znaczny sposób odciążając układ kostny, stawów oraz kręgosłupa. Efekt to idealnie zregenerowany, wypoczęty organizm!

Materac lateksowy – zalety 

  • Nieporównywalnie wysoka sprężystość i elastyczność.
  • Doskonała przepuszczalność powietrza.
  • Ergonomia nacisku ciała w kilku punktach jednocześnie.
  • Dopasowanie do sylwetki i ułożenia ciała śpiącej osoby.
  • Odciążenie kręgosłupa, stawów i układu kostnego.
  • Przyspieszenie procesów regeneracji.
  • W pełni antyalergiczny, higieniczny, o doskonałej wentylacji.
  • Łatwy do utrzymania w czystości.

Materac lateksowy – wady

Warto wiedzieć, że jego cena jest wyższa, ale to nie dziwi – jest adekwatna do jakości. Pamiętaj także, że dobry materac lateksowy to inwestycja na długie lata, nie zaś – jak w przypadku tradycyjnych materacy – na zaledwie kilka.

Czym wyróżniają się materace lateksowe Janpol?

Janpol to firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w kładzeniu cię spać! Zdobyła uznanie klientów i jest odznaczona medalami konsumenta w dziedzinie  dobrej marki. Janpol to sprawdzone produkty: są prestiżowe i cenione w całej Europie. Materace Janpol spełniają najwyższe standardy jakości, oraz tworzą idealne dopasowanie do ciebie i potrzeb twojego ciała. Czas poznać idealny materac do spania!

Lateksowy materac Fides to najlepszy wybór, jeśli chodzi o jakość materacy lateksowych i twardy zawodnik, który nie idzie na kompromis w kwestii twojego zdrowego snu. Materac Fides jest doskonałą harmonią między wygodą a wysoką wytrzymałością. Odporny na uszkodzenia, higieniczny i hipoalergiczny, o doskonałej elastyczności: jego struktura nie zniekształca się nawet po wielu latach użytkowania, dlatego materac lateksowy Janpol ma aż 15 lat gwarancji! 

Szukasz idealnego materaca? Lateksowy materac Fieds da ci wrażenie unoszenia się, podczas gdy 7 zróżnicowanych stref twardości doskonale podpierają Twoje ciało. To nowy, doskonały wymiar snu! Ten komfort został zapewniony dzięki  niezwykle trwałej konstrukcji i zwiększonej gęstości. Dzięki temu materac lateksowy Janpol doskonale dostosowuje się do kształtów ciała, a jednocześnie pozwala na swobodne poruszanie się we śnie: zawsze zapewni ci zdrowe ułożenie kręgosłupa. 

Materac lateksowy Janpol Fides ma także sprytnie zaprojektowany system otworów. Efekt to swobodny i nieustanny przepływ powietrza wewnątrz wkładu, oraz idealna temperatura snu przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci. Czy wiesz, że lateksowy materac Janpol poprawia krążenie krwi? To dobra wiadomość nie tylko w kwestii zdrowia, lecz także urody: sprawny metabolizm to największy wróg tłuszczu i cellulitu! Dodatkowo lateks ma również właściwości antyalergiczne, dlatego materac lateksowo piankowy Janpol  to wybór higieniczny i idealny dla alergików.

Kto poza alergikami powinien wybrać materace lateksowe Janpol do spania?

Nie przesadzimy stwierdzając, że materac o tak doskonałej ergonomii i plastyce tworzy idealne miejsce do spania dla każdego. Czy wiesz, że materace lateksowe Janpol są odpowiednie dla dzieci? To całkowita higiena i hipoalergiczność, która chroni delikatne ciałko twojej pociechy. Ponieważ lateks jest sprężysty i tak komfortowo otula podczas snu – zaleca się go także osobom starszym – nie bez powodu zaliczany jest do materacy rehabilitacyjnych. Materac lateksowy Janpol Fields to ulga dla kręgosłupa i wsparcie dla całego ciała. Z nim zadbasz o to, by seniorzy w twojej rodzinie otrzymali zasłużony, krzepiący sen i budzili się wyspani oraz pogodni. Ponadto fakt, że materac lateksowo piankowy Janpol nie przenosi drgań z pewnością wykorzystają śpiące razem pary – ruchy drugiej osoby nie są wyczuwalne i nie budzą cię podczas snu. Wprowadź go także do sypialni sportowca – lateksowy materac Janpol wspiera regenerację mięśni i idealnie pasuje do osób prowadzących aktywny tryb życia.

Postaw na jakość i doskonały komfort snu, jaki stwarzają lateksowe materace Janpol. Spraw, aby zwyczajowe „dzień dobry” nie było tylko pustym frazesem: witaj każdy dzień z wypoczętym, zdrowym ciałem.